co to jest błękitny poród

Błękitny Poród powstał na bazie technik relaksacyjnych. Ma ma celu świadome przygotowanie kobiety do porodu i macierzyństwa.

Daje Ci narzędzia, wiedzę i doświadczenie, abyś zbudowała poczucie bezpieczeństwa, sprawczość i zaufanie we własne siły, w momencie porodu.

Nie uczę tu jak kompletować wyprawkę dla noworodka, ale pokażę Ci jak poczuć spokój i pewność, że dasz radę bezpiecznie urodzić swoje dziecko.

Błękitny Poród daje Ci m.in:

świadome wejście w tematykę porodu i macierzyństwa

ułatwia dziecku bezpieczne przyjście na świat

sprawia, że poród jest mniej bolesny i trudny

pozwala ci niwelować strach i lęk przed porodem

większą szansę na poród naturalny nawet po CC

Beata Jedlińska hipnodoula Błękitny Poród

O MNIE

Jestem hipno-doulą, inicjatorką idei Błękitnego Porodu i autorką książek „Błękitny Poród. Masz ten wpływ” oraz„Błękitny Poród Rodzinny”. Jestem też coachem w trakcie akredytacji ICF (International Coaching Federation).

Jestem mamą trójki wspaniałych dzieci urodzonych w stanie głębokiego relaksu – autohipnozy. Dzięki tym porodom jestem tu dziś z Tobą!   

Od ponad 2014 wspieram kobiety i ich bliskich w okresie okołoporodowym. Obecnie odbywa się to głównie poprzez warsztaty stacjonarne, Błękitne kursy online i Błękitną Szkołę Ciąży i Rodzenia.

Współpracuję tylko z najlepszymi profesjonalistami opieki okołoporodowej, którzy doceniają kobiecą siłę, dla których poród to pasja, a medycyna opiera się na dowodach naukowych.

Pomogę Ci przygotować się do porodu dbając o Twój komfort psychiczny, zapewniając poczucie intymności i bezpieczeństwa. Pragnę abyś surfowała na porodowych falach jak prawdziwy profesjonalista. Marzę o świecie, w którym każda kobieta będzie wspominać swój poród jako dobre, umacniające wydarzenie! A Błękitny Poród stanie się standardem rodzenia w Polsce.

początki

Kiedy patrzę wstecz

przypominam sobie chwile, które najbardziej zaważyły na mojej historii i doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem obecnie:

listopad 2012

Moment kiedy dowiedziałam się po raz pierwszy, że zostanę mamą. Pojawiło się wtedy we mnie mnóstwo pytań i obaw. Oczami wyobraźni widziałam moje dzieci idące na studia, ale o porodzie wolałam nie myśleć

kwiecień 2013

Moment, kiedy dowiedziałam się o hipnoporodzie i postanowiłam spróbować tych technik. Po pierwszym zastosowaniu głębokiej relaksacji, obudziłam się rano wypoczęta i z pozytywnym nastawieniem na zbliżający się poród

czerwiec 2013

Kiedy urodziłam pierwsze dziecko zdecydowałam, że zostanę hipnodoulą. Leżałam wtedy na sali porodowej. Czułam niezwykłą satysfakcję i siłę po urodzeniu dziecka, gdy nagle usłyszałam krzyk kobiety rodzącej w sąsiedniej sali. Był pełen strachu, bezsilności i cierpienia… tak inny od mojego, gdy rodziłam. Wiedziałam, że zrobię wszystko, aby przekazać własną wiedzę o sile umysłu i technikach hipnoporodu innym kobietom

maj 2015

Moment, kiedy moja pierwsza klientka, z którą przeprowadziłam jedno spotkanie na Skype napisała mi o swoim porodzie pełnym spokoju, świadomości i siły. Po przeczytaniu jej słów płakałam godzinę. To było dla mnie ostateczne potwierdzenie że idę w dobrą stronę

DLACZEGO BP?

moja misja

Chciałabym, abyś miała pewność, że dasz radę oraz żebyś była spokojna o zdrowie swojego dziecka. Chciałabym abyś z pewnością mówiła o swoich potrzebach i otrzymywała właściwe wsparcie, na które zasługujesz.

Wierzę, że każda z nas może żyć i rodzić po swojemu!

Tobie również pomogły moje materiały? Czytasz artykuły, przychodzisz na bezpłatne webinary, słuchasz mp3 z relaksacją? Daj znać, że doceniasz moją pracę, postaw mi kawę <3

poród

może być pięknym i naturalnym wydarzeniem

Chciałabym, abyś doświadczyła tych samych cudownych emocji, które ja czułam przy każdym ze swoich 3 porodów.

radość

akceptacja

siła

spokój

manifest

Błękitnej Kobiety

K

Przyciągam do swojego życia ludzi i wydarzenia, które mnie wspierają

K

Biorę odpowiedzialność za swoje ciało, emocje i stan umysłu

K

Podejmuję najlepsze na dany moment decyzje, dla siebie i dla swojego dziecka

K

Zasługuję na to, co najlepsze

K

Proszę o wsparcie bliskich lub profesjonalistów, gdy spotyka mnie coś trudnego

K

Jestem otwarta na zmiany, z radością witam kolejne etapy mojego życia

K

W gąszczu informacji i opinii, szukam właściwej dla mnie drogi

K

Asertywność jest moim naturalnym stanem, jasno i otwarcie komunikuję swoje potrzeby

K

To ja jestem specjalistką od swojego ciała – ufam sobie

K

Wszystko służy mojej nauce i rozwojowi

jak pomagam

dzielę się wiedzą

Regularnie piszę posty blogowe, w których znajdziesz masę przydatnej wiedzy z zakresu ciąży, macierzyństwa, czy dzieci. Nagrywam podcasty ze specjalistami i w których odpowiadam na najczęściej pojawiające się pytania. A w 30-dniowym kursie online, pomogę Ci przygotować się do hipnoporodu.

POSŁUCHAJ PODCAST

POZNAJ MOJE KSIĄŻKI

zobacz kurs online

SPRAWDŹ SZKOŁĘ RODZENIA

POCZYTAJ MOJEGO BLOGA

WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH