O MNIE

Jestem mamą trójki wspaniałych dzieci urodzonych w stanie głębokiego relaksu – autohipnozy.  Jestem coachem okołoporodowym, hipno-doulą, inicjatorką idei Błękitnego Porodu i autorką książki „Błękitny Poród. Masz ten wpływ”. Kocham podróże, zarówno te prawdziwe, jak i metaforyczne. Od zawsze fascynowało mnie działanie umysłu. Z natury, a szczególnie z gór czerpię swoją siłę i ładuję baterie.

Od ponad 7 lat wspieram kobiety i ich bliskich w okresie okołoporodowym. Obecnie odbywa się to głównie poprzez Błękitne kursy online i Błękitną Szkołę Ciąży i Rodzenia.

Prowadzę również warsztaty o tematyce okołoporodowej w Krakowie i innych miastach. Współpracuję tylko z najlepszymi profesjonalistami opieki okołoporodowej, którzy doceniają kobiecą siłę, dla których poród to pasja, a medycyna opiera się na dowodach naukowych.

Pragnę przygotować Cię do porodu dbając o Twój komfort psychiczny, zapewniając poczucie intymności i bezpieczeństwa. Pragnę abyś surfowała na porodowych falach jak prawdziwy profesjonalista. Marzę o świecie, w którym każda kobieta będzie wspominać swój poród jako dobre, umacniające wydarzenie! A Błękitny Poród stanie się standardem rodzenia w Polsce.

początki

Kiedy patrzę wstecz

przypominam sobie chwile, które najbardziej zaważyły na mojej historii i doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem obecnie:

listopad 2012

Moment kiedy dowiedziałam się po raz pierwszy, że zostanę mamą. Pojawiło się wtedy we mnie mnóstwo pytań i obaw. Oczami wyobraźni widziałam moje dzieci idące na studia, ale o porodzie wolałam nie myśleć

kwiecień 2013

Moment, kiedy dowiedziałam się o hipnoporodzie i postanowiłam spróbować tych technik. Po pierwszym zastosowaniu głębokiej relaksacji, obudziłam się rano wypoczęta i z pozytywnym nastawieniem na zbliżający się poród

czerwiec 2013

Kiedy urodziłam pierwsze dziecko zdecydowałam, że zostanę hipnodoulą. Leżałam wtedy na sali porodowej. Czułam niezwykłą satysfakcję i siłę po urodzeniu dziecka, gdy nagle usłyszałam krzyk kobiety rodzącej w sąsiedniej sali. Był pełen strachu, bezsilności i cierpienia… tak inny od mojego, gdy rodziłam. Wiedziałam, że zrobię wszystko, aby przekazać własną wiedzę o sile umysłu i technikach hipnoporodu innym kobietom

maj 2015

Moment, kiedy moja pierwsza klientka, z którą przeprowadziłam jedno spotkanie na Skype napisała mi o swoim porodzie pełnym spokoju, świadomości i siły. Po przeczytaniu jej słów płakałam godzinę. To było dla mnie ostateczne potwierdzenie że idę w dobrą stronę

poród

może być pięknym i naturalnym wydarzeniem

Chciałabym, abyś doświadczyła tych samych cudownych emocji, które ja czułam przy każdym ze swoich 3 porodów.

radość

akceptacja

siła

spokój

manifest

Błękitnej Kobiety

K

Przyciągam do swojego życia ludzi i wydarzenia, które mnie wspierają

K

Biorę odpowiedzialność za swoje ciało, emocje i stan umysłu

K

Podejmuję najlepsze na dany moment decyzje, dla siebie i dla swojego dziecka

K

Zasługuję na to, co najlepsze

K

Proszę o wsparcie bliskich lub profesjonalistów, gdy spotyka mnie coś trudnego

K

Jestem otwarta na zmiany, z radością witam kolejne etapy mojego życia

K

W gąszczu informacji i opinii, szukam właściwej dla mnie drogi

K

Asertywność jest moim naturalnym stanem, jasno i otwarcie komunikuję swoje potrzeby

K

To ja jestem specjalistką od swojego ciała – ufam sobie

K

Wszystko służy mojej nauce i rozwojowi

jak pomagam

dzielę się wiedzą

Regularnie piszę posty blogowe, w których znajdziesz masę przydatnej wiedzy z zakresu ciąży, macierzyństwa, czy dzieci. Nagrywam podcasty ze specjalistami i w których odpowiadam na najczęściej pojawiające się pytania. A w 30-dniowym kursie online, pomogę Ci przygotować się do hipnoporodu.

POSŁUCHAJ PODCAST

POZNAJ MOJĄ KSIĄŻKĘ

zobacz kurs online

SPRAWDŹ SZKOŁĘ RODZENIA

POCZYTAJ MOJEGO BLOGA

WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH