Opinie

opinie

SPECJALISTÓW

opinie

PISEMNE REKOMENDACJE

Od ponad 2014 r. wspieram kobiety w ciąży i ich rodziny. Indywidualnie, warsztatowo, online. Zobacz, jakie były ich wrażenia i doświadczenia z naszej współpracy. 

Za mną piękny, udany VBAC. Podczas ciąży otrzymywałam wsparcie od Beaty w przygotowaniu do mojego drugiego porodu za pomocą hipnozy. Uważam, że to przygotowywanie się odegrało wiodącą rolę w tym, że udało mi się pokonać swoje strachy i wątpliwości i urodzić naturalnie po cesarce. Najbardziej przekonujące jest to, że wszystko o czym Beata mówi – jest jej własnym przeżyciem i doświadczeniem, jest ona osobą bardzo otwartą na drugiego człowieka i na świat. Bardzo polecam współpracę z nią!

OLGA| poród po CC

Zawsze wydawało mi się, że poród może być jednym z najpiękniejszych doświadczeń w życiu każdej kobiety. Wielu jednak zabrano siłę i pewność, że są w stanie w naturalny sposób przejść przez to doświadczenie. Poznanie hipnoporodu, pozwoliło mi przejść przez cały proces w pełnej świadomości, otwartości i akceptacji tego co się wydarza. Przygotowanie mentalne jest bardzo ważne w tym procesie, a Błękitny Poród Beaty to najlepsze miejsce, żeby w zrównoważony sposób przygotować się do tego wydarzenia. Życzę każdej kobiecie, by mogła posiąść tę praktyczną wiedzę.

EMILIA| uczestniczka I-szej edycji kursu BP

Jeszcze w ciąży Beata zaraziła mnie ideą hipnoporodu z czego jestem bardzo zadowolona, ponieważ jest to fantastyczna pomoc w okiełznaniu tego ważnego, ale trudnego momentu jakim jest poród dla rodzącej. Wczoraj otrzymałam od Beaty masaż shiatsu, po którym czułam się zrelaksowana i nakręcona dobrą energię płynącą od niej. Polecam Beatę z całego serca, to osoba, która emanuje dobrymi fluidami 🙂

ZUZIA| pierwsza ciąża

Narodziny pierwszego dziecka to niesamowite przeżycie, nagle wszyscy udzielają „dobrych rad” w większości nie mających odzwierciedlenia w rzeczywistości. Dzięki Beacie dowiedziałem się, czego tak naprawdę mogę się spodziewać, jak zadbać podczas porodu o ukochaną i dziecko, jak przebiega poród i co dalej. Dzięki tej wiedzy poród i początki ojcostwa były dla mnie praktycznie bezstresowe. Z głębi serca polecam Doule Beate wszystkim przyszłym rodzicom.

MARCIN| partner kursantki – pierwszy poród

Szukałam douli, która mogłaby mi towarzyszyć w porodzie. Znalazłam doulę i drogę przygotowującą mnie do narodzin mojej córeczki. Wszystko co dała mi Beata podczas kursu, było obecne ze mną na sali.

Miałam siłę i odwagę aby odrzucić strach, mieć wiarę że dam radę, a przede wszystkim zachować spokój ducha i umysłu. To był sposób jakim przeszłam przez mój poród.

Urodziłam w trakcie kursu, jednak wsparcie jakie dała mi grupa także po porodzie było niezastąpione. Mogłam liczyć na wsparcie w postaci konsultacji czy rozmów z bardziej doświadczonymi mamami. To był najlepiej zainwestowany czas przedporodowy, który daje mi do teraz siłę w okresie pierwszych miesięcy opieki nad moim maluchem.

MAGDA| uczestniczka kursu Błękitny Poród

Błękitny Poród to dla mnie autentyczna, głęboka podróż w głąb siebie w towarzystwie wspaniałej mamy i douli Beaty, grupy pięknych, wspiera-jących kobiet oraz doświadczonych ekspertów.

To podróż, w którą zabrałam samą siebie, maleństwo w brzuszku, „tatusia”, który  będzie towarzyszył nam przy porodzie oraz własne wizje, oczekiwania i lęki dotyczące całego tego procesu.

W tej specyficznej czasoprzestrzeni, którą tworzyłam przez ponad 30 dni dałam sobie poczucie akceptacji, miłości i radości. Dzięki nim rozpoznałam i zrozumiałam własne potrzeby oraz rozwinęłam potencjał pozytywnego nastawienia, czułości, uważności i wrażliwości towarzyszących procesowi narodzin siebie jako mamy i nas jako rodziców.

DOMINIKA| uczestniczka kursu Błękitny Poród

opinie

O KSIĄŻKACH

2023-05-29_14h50_08
2023-05-29_14h50_55
2023-05-29_14h50_24
2023-05-29_14h51_53
2023-05-29_14h50_39
2023-05-29_14h52_30
2023-05-29_14h51_28
2023-05-29_14h49_38
2023-05-29_14h51_28
Anna Olesiewicz
Anna Olesiewicz
2023-10-18
Beata ma wspaniałe podejście do kobiecości, nie tylko w aspekcie ciąży, porodu i połogu, ale naszego bycia w świecie, potrzeb i emocji w ogóle. Dzięki ogromowi wiedzy, którą posiada i obficie się dzieli (w kursach, na grupie, na nagraniach na YT) przygotowanie do porodu z Beatą, to głębokie, transformujące przeżycie i... przyjemność! A to naprawdę wiele, biorąc pod uwagę ilość niepewności, napięcia i bólu, z którym ten wyjątkowy czas jest często związany. Dziękuję, Beata, za to, co robisz! <3
Klaudia Mazurkiewicz
Klaudia Mazurkiewicz
2023-10-17
Błękitny poród - to najlepsze miejsce do jakiego trafiłam w internecie w trakcie moich ciąż. Kursy, materiały dodatkowe, webinary i cudowne forum całkowicie zmieniło moje podejście a przede wszystkim wiedzę na temat poród. Kwestia wpływu naszej psychiki i przygotowania, na to jak rodzimy była dla mnie totalnym odkryciem. Wyniesione informacje sprawiły, że narodziny moich dwóch synków są dla mnie wspaniałymi wspomnieniami i wyjątkowymi doświadczeniami. Dziękuje za prace, która została tu włożona <3
Aleksandra En
Aleksandra En
2023-10-17
Wszystko, czego potrzebuje kobieta, żeby dobrze PRZEŻYĆ poród, a nie "jakoś przeżyć". Przemyślane, profesjonalne, kompleksowe. Do tego grupa na fb, która dodaje kopa i wspiera <3
Manuela S
Manuela S
2023-10-17
Polecam!
Magda Anna Aniszkiewicz
Magda Anna Aniszkiewicz
2023-10-17
Świetny kurs, polecam wszystkim ciężarnym i nie tylko!
wichura83
wichura83
2023-10-17
Bardzo merytorycznie i inspirująco ale….wszystkie te treści powinny się już znaleść dawno w jakiejś aplikacji. Odpalanie tego w komórce ze strony www jest arcy nieprzyjazne, łatwo stracić łącze, nie wyobrażam sobie niestety odpalać strony www w trakcie porodu, za dużo logicznych potyczek. Tez taka dzika forma zniechęca mnie do codziennego użytkowania. Wole korzystać z innych kursów które maja apki lub zamknięte strony na FB. Tak wiec treść super, ale bardzo niepraktyczne z użytkowaniem z komórki.
Agata
Agata
2022-01-24
Dzięki Beacie i jej wsparciu mój drugi poród był wspaniałym i świadomym doświadczeniem. Polecam Błękitny Poród każdej kobiecie, która szuka rzetelnej wiedzy, siły i chce świadomie przygotować się do porodu! Ode mnie nawet 6 gwiazdek!