Błękitna Szkoła

CIĄŻY I RODZENIA

CZĘŚĆ 1 – CIĄŻA I MIESIĄC PORODOWY

CZĘŚĆ 2 – PORÓD Premiera już 26 maja!

Weź ciążę i poród w swoje ręce! Skorzystaj z najnowszej wiedzy, informacji i praktycznych porad w naszej szkole rodzenia.

Przygotuj umysł i ciało na świadomy poród, który dostarczy Ci miłych wspomnień, a pomoże Ci w tym nasza szkoła rodzenia:

PIERWSZA W POLSCE MAMO-CENTRYCZNA SZKOŁA CIĄŻY
I RODZENIA

Twoje dziecko rozwija się przez 9 miesięcy. Ile czasu TY potrzebujesz, aby przygotować się do porodu na zupełnie nową rolę życia? Pomoże Ci w tym nasza szkoła rodzenia i jej program. 

Część 1 Błękitnej Szkoły Rodzenia poprowadzi Twój umysł poprzez zajęcia i pomoże przygotować ciało na ciążę i poród. Im na wcześniejszym etapie ciąży przystąpisz do szkoły rodzenia, tym większy wpływ będziesz mieć na cały jej przebieg oraz sam poród dziecka.

NOWA JAKOŚĆ SZKOŁY RODZENIA

ZAJĘCIA W DOMU
od pierwszych
chwil ciąży

RZETELNIE OD A DO Ż

AŻ 6 SPECJALISTÓW I NAJNOWSZA WIEDZA MEDYCZNA w NASZEJ SZKOLE RODZENIA

WEŹ CIĄŻĘ W SWOJE RĘCE - POMOŻE CI W TYM NASZA SZKOŁA RODZENIA

SZKOŁA RODZENIA
WZMACNIAJĄCA
KOBIETY

Dlaczego Błękitna Szkoła Rodzenia?

ODKRYJ SIŁĘ, JAKĄ MASZ W SOBIE – weź ciążę i poród w swoje ręce!

Zauważyłaś, że nie ma aktywnego czasownika na słowo „ciąża”? W ciąży można tylko być… Zmieńmy to! Nasz kurs jest dla kobiet, które pragną przeżyć ciążę aktywnie i rodzić świadomie.

Na podstawie zdobytych w ramach zajęć w naszej szkole rodzenia informacji, możesz bezpiecznie przejścia przez ciążę i poród.

WIĘCEJ NIŻ

szkoła rodzenia

Ujrzenie dwóch kresek na teście ciążowym to moment, który zmienia wszystko. Od tej chwili decyzje podejmowane na każdym etapie ciąży mają wpływ na poród, dziecko i rodzicielstwo. Dlatego do Błękitnej Szkoły warto przystąpić jak najwcześniej i przygotować się do porodu poprzez nasze zajęcia.

Kurs prowadzi 6 specjalistów, którzy przekażą Ci najaktualniejszą wiedzę, udzielą informacji i oferują kompleksowe wsparcie. To nie jest kolejny „napakowany” jedynie szpitalnymi informacjami kurs.

To zupełnie nowa jakość szkoły rodzenia, która skutecznie pomoże Ci się przygotować do porodu i opieki nad noworodkiem. 

nasza szkoła rodzenia jest

dla kobiet i osób towarzyszących

Możesz rozpocząć ją, jak tylko dowiesz się, że jesteś w ciąży (im wcześniej tym lepiej). Szkoła rodzenia powstała z myślą o kobietach, które chcą aktywnie uczestniczyć w swojej ciąży i porodzie, , a także przygotować się do opieki nad noworodkiem.

Sprawdź, co może zaproponować nasza szkoła rodzenia:

K

LUBISZ MIEĆ WSZYSTKO POD KONTROLĄ? Sprawdź, co może zaproponować nasza szkoła rodzenia

Zyskasz masę niezbędnych informacji:

 • wiedzę o każdym trymestrze ciąży
 • co zabrać do szpitala i jakie są niezbędne dokumenty i badania 
 • komu powierzyć prowadzenie ciąży – jak zbudować drużynę wsparcia, która poprowadzi Cię do porodu
 • co zrobić, gdy nie wszystko idzie dobrze lub nie kończy się happy endem – na te pytania i wątpliwości odpowie szkoła rodzenia
K

CHCESZ NAJLEPSZEJ OPCJI DLA SIEBIE I swojego DZIECKA? TO BŁĘKITNA SZKOŁA CIĄŻY I RODZENIA

Poznasz nasz program rozwoju:

 • najnowszą wiedzę i wsparcie specjalistów (położna, fizjoterapeuta, błękitna doula, psycholog, dietetyk) w ramach szkoły rodzenia
 • praktyczne porady: oddech, ćwiczenia, sposób na relaks
 • ABC porodu naturalnego + fakty i mity o przeciwskazaniach do takiego porodu
K

PRAGNIESZ RODZIĆ W ZGODZIE Z NATURĄ? SKORZYSTAJ Z WIEDZY EKSPERTÓW naszej szkoły rodzenia

W ramach zajęć szkoły rodzenia rozwiejesz wątpliwości i dowiesz się:

 • jak na podstawie najnowszych informacji zadbać w ciąży o ciało, dietę, ruch i psychikę
 • jak radzić sobie z dolegliwościami zdrowotnymi i pokonywać wątpliwości
 • jak uspokoić myśli i emocje
 • jak należy przygotować się na poród, który Cię wzmocni i dostarczy dobrych wspomnień
 • jak panować nad lękami i zapobiec depresji poporodowej
Nasza szkoła rodzenia to Szansa na poród, który da Ci wspaniałe wspomnienia!

Błękitna szkoła ciąży i rodzenia powstała z przekonania, że ciąża to więcej niż zmiany w Twoim ciele, a poród to coś więcej niż wydarzenie medyczne. Psychika jest równie ważna jak Twoje ciało. Dlatego tak istotne jest, byś w tych ważnych chwilach pozbyła się wątpliwości i czuła się bezpiecznie i pewnie. Pomogą Ci w tym nasze zajęcia, które odbywają się zgodnie z regularnością dopasowaną do Twojego zdrowia.

Holistyczne podejście szkoły rodzenia obejmuje przygotowanie pod kątem aktualnej wiedzy, emocji, ciała i psychiki. Zajęcia prowadzą specjaliści z różnych dziedzin, tak by dać Ci przygotowanie do radzenia sobie w każdych warunkach i kluczową wiedzę od pierwszych tygodni.

w szkole rodzenia

co otrzymasz kupując bŁĘKITNĄ SZKOŁĘ RODZENIA

Cz. 1 szkoły RODZENIA SKŁADA SIĘ Z 2 etapów

Ciąża i miesiąc porodowy. Po zakupie szkoła rodzenia dostępna jest online przez 12 miesięcy. Możesz z niej korzystać z dowolnego urządzenia.

6 godzin materiału wideo-ZAJĘĆ

Prowadzą go nasi specjaliści. W nagraniach szkoły rodzenia otrzymasz informacje, ćwiczenia oraz wskazówki, które wpłyną na przebieg ciąży, poród i noworodka.

l

MATERIAŁY DODATKOWE SZKOŁY RODZENIA

Jako uzupełnienie lekcji wideo. W formie pdf lub mp3 otrzymasz checklisty, infografiki, relaksacje, formularze, skrypty i zadania domowe dla CIebie.

SPECJALISTYCZNA WIEDZA – 6 specjalistów w NASZEJ SZKOLE RODZENIA

Najnowsza wiedza, oparta na dowodach naukowych. Poprzez nasz zajęcia w naszej szkole rodzenia, doula, położna, psycholog, fizjoterapeuta, dietetyk pomogą Ci przejść zdrowo ciąże oraz przygotować się na poród.

w

porady dotyczące diety i ruchu

Porady na temat jadłospisu – co jeść w każdym trymestrze ciąży oraz przykłady bezpiecznych ćwiczeń i zajęć do samodzielnego wykonywania w domu.

WERSJA PREMIUM: KONSULTACJE Z POŁOŻNĄ

Comiesięczne grupowe konsultacje online na Zoom z położną, podczas których będziesz mogła zadawać pytania.

Beata Meinguer

INICJATORKA SZKOŁY CIĄŻY I RODZENIA

Jestem coachem okołoporodowym, hipno-doulą, inicjatorką idei Błękitnego Porodu i Szkoły Ciąży i Rodzenia w PolsceOd ponad 7 lat wspieram kobiety i ich bliskich w okresie okołoporodowym, a od 3 lat prowadzę mój autorski kurs “Błękitny Poród“, w którym do tej pory wzięło udział ponad 700 kobiet.

Regularnie współpracuję z najlepszymi ekspertami w zakresie ciąży, karmienia i macierzyństwa. Piszę również bloga i nagrywam podcasty z ekspertami, by ułatwić kobietom przygotowanie się do porodu i roli matki.

Jestem dumna z grupy wsparcia, którą założyłam na FB i w której mamy obecnie prawie 13 tyś. wspaniałych i dzielnych kobiet.

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci urodzonych w stanie głębokiego relaksu – autohipnozy. Kocham podróże, zarówno te prawdziwe, jak i metaforyczne.

SPECJALISTKI | EKSPERTKI | WSPÓŁTWÓRCZYNIE

Małgorzata Szuba

nowoczesna położna, wspiera w porodach domowych

W ramach szkoły istnieje możliwość wyboru indywidualnej opieki położnej (info w Q&A) pomagające przygotować się do porodu

WIĘCEJ O Małgosi

Na codzień pracuje na sali porodowej, jako położna środowiskowa oraz przyjmuje porody domowe. W położnictwie odnalazła swoją pasję.

Małgosia wierzy w potencjał ludzkiego ciała i siłę kobiet. Pracując z kobietami stara się im pokazać jak wielką mają one w sobie moc.

Prywatnie szczęśliwa matka, miłośniczka dobrego jedzenia i podróży.

Sylwia Kopka

Psycholożka i psychoterapeutka

Pomoże Ci rozpoznać znaczenie emocji w czasie ciąży i porodu oraz obniżyć poziom lęku.

WIĘCEJ O SYLWII

Pracuje z kobietami w ciąży, które przygotowują się do porodu oraz mamami w połogu.

Ma duże doświadczenie w budowaniu w kobietach poczucia wpływu i sprawstwa. Ważnym obszarem jej pracy jest walka z depresją poporodową i pomoc w trudach wczesnego rodzicielstwa.

sylwiakopka.pl

Barbara Forczek-Iwon

Fizjoterapeutka uroginekologicznA

Pomoże Ci wprowadzić higienę zdrowego i bezpiecznego ruchu w ciąży.

WIĘCEJ O BASI

Absolwentka AWF Kraków.  Instruktorka porodu w nurcie Hypnobirthing. Prowadzi zajęcia, spotkania i warsztaty, związane z profilaktyką zdrowia intymnego kobiet, a także związane z przygotowaniem przyszłych mam do ciąży i porodu w harmonii z naturą.

Jest autorką warsztatów: „Poród w ruchu” oraz „Poród w głębokim relaksie”.

forczekfizjo.pl

Julita Kordońska

dietetyk hormonalny i terapEutka żywieniowa

Specjalizująca się w zaburzeniach hormonalnych kobiet i ich wpływie na nastroju.

WIĘCEJ O JULICIE

Umiejętności zawodowe zdobyła w Institute for Optimum Nutrition w Londynie. Odbyła też szereg szkoleń w zakresie immunologii reproduktywnej, endokrynologii czy zaburzeń gospodarki cukrowo-insulinowej. 

Uwielbia przekładać język nauki na język kuchni . Prywatnie mama 10-letniego dziecka, Zoi.

Anna Kwiatek-Kucharska

aktywistka porodowa, pasjonatka EBM

Pokaże Ci, jak należy się przygotować i jak oddzielić fakty od mitów, byś dokładnie wiedziała, co jest najlepsze dla ciebie i dziecka.

WIĘCEJ O ANI

Swoją wiedzą dzieli się na stronie FB Planeta Poród, współprowadzi lokalną grupę Pozytywnie o Porodzie, od kilku lat jest związana ze społecznością ruchu Błękitny Poród. Działa także w projekcie “Na Straży” Fundacji Rodzić po Ludzku. 

Mama dwójki dzieci. Wierzy, że wiedza to potęga i jeden z fundamentów nowej kultury porodowej.

opinie

co mówią uczestniczki BŁĘKITNYCH KURSÓW

To pierwsza edycja szkoły ciąży i rodzenia. Powstała na bazie doświadczeń z … przeprowadzonych kursów oraz opinii… naszych uczestniczek. Oto one:

Miałam ciężki poród ale miedzy innymi dzięki Tobie i Twojemu kursowi czułam, że to MÓJ CZAS, MOJE DECYZJE i że to nic strasznego. Skoro można odbyć go w stanie autohipnozy, to jest to naprawdę coś zdrowego fizjologicznego i kontrolowanego.

Gosia | Uczestniczka 30-dniowego kursu Błękitny Poród

Czuję się psychicznie przygotowana do rodzenia. Wiem, że na sali porodowej nie będę dziewczynką, tylko świadomą swoich potrzeb i granic kobietą. Nawet, jak będę sama. I nie boję się rodzić 🙂 Mam nowe hasło hehe: BÓJ SIĘ I RÓDŹ :)))

Basia | Uczestniczka 30-dniowego kursu Błękitny Poród Standard

Kurs jest bardzo dobrze przygotowany merytorycznie, są przydatne materiały. Ale teraz już wiem na pewno, że najbardziej wartościowa jest obecność Twoja i innych wspaniałych kobiet. Otrzymałam dużo wsparcia i dobrej energii. Dziękuję 😍

Magda | Uczestniczka 30-dniowego kursu Błękitny Poród Standard

To był piękny poród mimo podwojonego bólu spowodowanego sztuczną oksy. Mimo tego podejmowałam świadome decyzje zgodne z odczuciami mojego ciała. Gdyby nie kurs, nigdy bym sobie nie poradziła z tym wszystkim.
Beata jesteś aniołem!

Justyna | Uczestniczka kursu Błękitny Poród Premium

szczegółowy

PROGRAM BŁĘKITNEJ SZKOŁY CIĄŻY I RODZENIA

ETAP 1 | CIĄŻA

*naciśnij ikonę + by rozwinąć

SZKOŁA CIĄŻY I RODZENIA - ZACZYNAMY
 • czym jest Błękitny Poród i jak rodzić błękitnie
 • wizualizacja porodu – jak i po co?
 • EBM czyli jak odróżnić fakty porodowe od mitów 

TWÓJ PORÓD W TWOICH RĘKACH

 • ciążą, poród i macierzyństwo są dla rodziców jak podróż 
 • poród w Twoich rękach – masz wpływ na to jak urodzisz
 • poród to nie tylko ciało: jak przygotować psychikę i na co możesz mieć wpływ
 • metoda BRAIN – jak podejmować decyzje świadomie 

DREAM TEAM CIĄŻOWO – PORODOWY 

 • dlaczego warto mieć drużynę wsparcia – wpływ bliskich i personelu na Twoją psychikę i wybory
 • skład dream teamu – różnice między specjalistami
 • wybór i rola osoby towarzyszącej 
 • efekt Pigmaliona, czyli zaufanie to podstawa dla zdrowia
 • Doula a partner – ich rola przy porodzie
ABC CIĄŻY I JAK O SIEBIE DBAĆ?

CIĄŻA TO NIE CHOROBA

 • czego doświadczysz, co jest normalne 
 • na co zwrócić uwagę, czego możesz się obawiać 
 • co można, a czego lepiej nie robić w ciąży
 • dlaczego ciąża to nie choroba
 • jak to będzie: ciało i psychika – czego się spodziewać? 

JAK DBAĆ O CIAŁO W CIĄŻY? SPOSOBY NA RELAKS

 • kontakt z ciałem w ciąży – czemu to ważne i jak wpływa na przebieg ciąży, porodu, macierzyństwo
 • ciało i relaks w ciąży – dlaczego warto o nie zadbać
 • wstęp do technik relaksacyjnych – skanowanie ciała
 • pozycje do praktykowania relaksacji 

KONTAKT Z DZIECKIEM

 • Jak można nawiązać kontakt z dzieckiem
 • każda z nas jest inna – różne perspektywy kontaktu z dzieckiem

AROMATERAPIA

 • zastosowanie olejków eterycznych w ciąży i porodzie
 • jakie olejki są bezpieczne
  ODDECH W CIĄŻY - CZEMU JEST WAŻNY?
  • świadomy oddech podczas ciąży i porodu 
  • jak oddychać ?
  • dlaczego należy rozpocząć naukę oddechu na poród jak najszybciej
  PROWADZENIE CIĄŻY PRZEZ POŁOŻNĄ
  • dlaczego warto rozważyć prowadzenie ciąży przez położną
  • jak to wygląda w praktyce
  • kto może rozważyć prowadzenie ciąży przez położną
  • edukacja przedporodowa 
  • wybór położnej środowiskowej – czy warto 
  • kiedy szukać usług położnej
   JAK JEŚĆ ZDROWO W CIĄŻY
   • wpływ jedzenia na przebieg ciąży i poród
   • zasady zdrowego jedzenia w ciąży
   • 1, 2, 3 trymestr ciąży – co jeść
   • czego unikać – składniki i produkty zabronione
   • składniki,których szczególnie potrzebujesz
   • herbaty ziołowe
   • witaminy, których potrzebujesz 
    RUCH A CIĄŻA I PORÓD

    RUCH TO ZDROWIE

    • czy ruch to zdrowie – także w ciąży?
    • wpływ ruchu na przebieg ciąży i porodu
    • fakty i mity o ruchu w ciąży

    BÓL W CIĄŻY

    • czy dolegliwości w ciąży trzeba cierpliwie znosić
    • z jakimi dolegliwościami powinniśmy i możemy pracować
    • masaż i inne zabiegi

    ĆWICZENIA W CIĄŻY

    • zestaw ćwiczeń na okres ciąży – co można robić regularnie i samemu w domu
    • co potrzebujesz do ćwiczeń
    • wskazania i przeciwwskazania do ćwiczeń
    • ćwiczenia mięśni dna miednicy – jak to zrobić dobrze?

    RUCH W MIESIĄCU PORODOWYM

    • trening porodowy – jak przygotować ciało na poród – praktyczne wskazówki 
    • co warto robić w ostatnich tygodniach ciąży
    • pozycje sprzyjające optymalnemu ułożeniu dziecka 
    PSYCHIKA KOBIETY W CIĄŻY
    • co się dzieje z naszą psychiką podczas ciąży
    • psychoprofilaktyka depresji poporodowej 
    • co się dzieje z psychiką partnera?
    • pozytywny i negatywne oblicza stresu w ciąży
    • społeczne idealizowanie ciąży 
    • czy wszystkiemu są winne hormony

    LĘK I PSYCHOTERAPIA W CZASIE CIĄŻY

    • jak z pracować nad lękiem w ciąży 
    • Jak radzić sobie z trudnymi emocjami 
    • skąd i kiedy wiedzieć, że potrzebujesz pomocy specjalisty?

    LĘK PRZED PORODEM – JAK SOBIE POMÓC

    • skąd pochodzi
    • od ekscytacji po tokofobie
    • jak pracować z lękiem porodowym

    GDY COŚ PÓJDZIE NIE TAK – CZYLI O TRUDNYM PORODZIE ORAZ PORONIENIU

    • jak zadbać o siebie gdy już doświadczyłyśmy poronienia
    • jak pracować z traumą porodową
     SYTUACJE WYJĄTKOWE

     CIĄŻA BLIŹNIACZA 

     • czym różni się od zwykłej 
     • opcje na poród – jak to może wyglądać

     SYTUACJE NIEPOKOJĄCE W CIĄŻY 

     • kiedy zgłosić się do lekarza/szpitala
     • skracająca się szyjka 
     • poród wcześniaczy noworodka
     • położenie miednicowe – co wtedy?

     PORONIENIE

     • na początku ciąży i później – co robić
     • do czego masz prawo
     • gdzie szukać pomocy – instytucje wspomagające

     ETAP 2 | MIESIĄC PORODOWY – WIELKIE OCZEKIWANIE

     MIESIĄC PORODOWY
     • czego potrzebujesz, by czuć się gotowa
     • jak poradzić sobie z presją czekania
     • ekscytujący czas – dbanie o poziom oksytocyny i endorfin 

      PLAN PORODU

     • czy poród możemy zaplanować
     • dlaczego warto napisać swój

     TERMIN PORODU

     • skąd wiedzieć, kiedy dziecko się urodzi
     • jak wyznaczyć się termin
     • miesiąc porodowy a termin porodu
     • co dobrze jest robić pod koniec ciąży

     ZWIASTUNY PORODU

     • czy to już – wczesne i późne zwiastuny porodu
     • jak ciało przygotowuje się na poród 
     • branxton-hipsy, jak odróżnić je od skurczy porodowych

     MASAŻ KROCZA 

     • główne zasady
     • instrukcja
     • w jakich pozycjach wykonywać masaż
     • czego używać do masażu

     CO MOŻE UTRUDNIĆ PORÓD?

     • przeziębienie, zatkany nos
     • pandemia
     • będę rodzić bez męża
     • położenie miednicowe 
     • inne “utudniacze” przed porodem 

     WYBÓR SZPITALA 

     • czy szpital spełnia standardy i oczekiwania
     • czym się kierować przy wyborze i na jakiej podstawie dokonywać decyzji
     • gdzie szukać informacji
     • najważniejsze kwestie przed, w trakcie i po porodzie, które powinnaś wziąć pod uwagę

     TORBA PORODOWA 

     • porodowy survival kit – co powinnaś mieć ze robią podczas porodu
     • dodatki do torby porodowej dzięki którym będzie błękitnie

     FAKTY I MITY O PRZECIWWSKAZANIACH DO PORODU NATURALNEGO

     • duże dziecko, mała miednica
     • cukrzyca ciążowa
     • ułożenie pośladkowe i inne “przeciwwskazania” do porodu naturalnego – fakty czy mity?

      Bonusy: 

     1. Historie porodowe 
     2. Polecane źródła wiedzy 
     3. Lista do walki z lękiem
     4. Standardy opieki – twoje prawa w ciąży, podczas porodu i w połogu

     LISTA BONUSÓW, KTÓRE OTRZYMASZ W SZKOLE RODZENIA

     ***BONUSY***

     Otrzymasz je zarówno w wersji Standard, jak i Premium.

     DLA CIAŁA

     • Domowe SPA – przepisy
     • Naturalne (polecane) kosmetyki
     • Jadłospis – zdrowe i szybkie przepisów

     DLA GŁOWY

     • Jak sobie radzić z natłokiem myśli i bezsennością czyli ćwiczenie zejścia do ciała

     • Lista pytań do położnej przed porodem szpitalnym i domowym
     • Standardy opieki – Twoje prawa w ciąży, podczas porodu i w połogu
     • Polecane źródła wiedzy 
     • Inspirujące historie porodowe 
     • Jak podejść do kolejnego porodu z czystą kartą (dla kobiet po trudnych doświadczeniach porodowych)

     inwestycja

     ile kosztuje Błękitna szkoła?

     To jest część 1* Błękitnej Szkoły Rodzenia – Ciąża i Miesiąc Porodowy.

     błękitny

     STANDARD

     235

     Pełen Kurs on-line + bonus

     • Ciąża formalnie – kompleksowy wykaz wymaganych badań i dokumentów.

     błękitny

     PREMIUM

     475

     Pełen Kurs on-line + bonus

     • Ciąża formalnie – kompleksowy wykaz wymaganych badań i dokumentów.
     • do 12 spotkania z położną Q&A – odpowiemy na Twoje indywidualne pytania

     *Błękitna Szkoła Ciąży i Rodzenia podzielona jest  na 3 części. Część 2 – „Poród” oraz część 3 – „Połóg, opieka i karmienie” są obecnie w przygotowaniu, a ich premiera przygotowana jest na maj oraz lipiec 2021. 

     30 DNIOWA GWARANCJA

     Stworzyłam ten kurs, aby każda kobieta miała możliwość przeżyć swój poród, jako pozytywne doświadczenie. To jest moja realizacja obietnicy z sali porodowej, którą złożyłam sobie po moim pierwszym porodzie. Włożyłam w kurs całe swoje serce, mnóstwo czasu oraz energii.

     Wiem na pewno, że realizując kurs i poświęcając mu czas, inwestujesz w swój poród i na tym mi najbardziej zależy. Jeżeli jednak przejdziesz przez cały moduł 1 w ciagu 30 dni od jego zakupu i stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, zwrócę Ci 100% zapłaconej kwoty (szczegóły w regulaminie sklepu). Dbamy o Twoje prawa w ramach świadczenia naszych usług.

     opinie

     co mówią uczestniczki BŁĘKITNYCH KURSÓW

     Minęło 1.5 roku od mojego porodu, a ja wciąż wracam do tego jak wspaniała to była noc 😍 ten kurs to magia 🧚‍♀️(…) Nie ma słów które opiszą moje odczucia odnośnie kursu. To jest jedna z tych najlepszych rzeczy która mnie w życiu spotkała!

     Monika | Uczestniczka 30-dniowego kursu Błękitny Poród

     1 sierpnia dołączył do nas Stefan! Było wspaniale! Bardzo Ci dziękuję, bo to duża Twoja zasługa. Stałam się Twoją chodząca reklamą, bo wszystkim mówię jaki kurs jest wspaniały i co zabawne byłam w pokoju potem z dziewczyną, która też była po twoim kursie.

     Asia | Uczestniczka 30-dniowego kursu Błękitny Poród Standard

     Bardzo dziękuje za możliwość wzięcia udziału w Twoim Błękitnym Kursie. Mogę śmiało powiedzieć, że trafił do mnie w odpowiednim czasie (…). Wiedza, którą otrzymałam podczas nauki zostanie ze mną na zawsze i mogę przekładać ją na różne sfery mojego życia.

     Joanna | Uczestniczka 30-dniowego kursu Błękitny Poród

     Bardzo dziękuję za to, co robisz. Dzięki Twojemu zaangażowaniu, organizacji, realizacji i zaufaniu do siebie, stworzyłaś przestrzeń dla kobiet, które chcą być traktowane godnie, będąc zaopiekowane, wysłuchane i czujące się bezpiecznie.

     Małgosia | Uczestniczka 30-dniowego kursu Błękitny Poród

     Błękitna  Szkoła

     ciąży i rodzenia

     1.

     Weź udział w szkole rodzenia – weź ciąże i poród w swoje ręce.

     2.

     Zdobądź aktualną wiedzę i praktyczne wskazówki dzięki najlepszym specjalistom.

     3.

     Wzmocnij się i w ramach naszych zajęć przygotuj umysł i ciało do bycia mamą!

     4.

     Przejdź przez poród bezpiecznie i świadomie.

     FAQ

     NajczęśCiej zadawane pytania

     CZYM TA SZKOŁA RODZENIA RÓŻNI SIĘ OD TRADYCYJNYCH SZKÓŁ RODZENIA?

     Z założenia naukę w szkole rodzenia rozpoczyna się w 2, nawet w 3 trymetrze ciąży i obejmuje ona zagadnienia jedynie o porodzie, połogu i opiece nad noworodkiem. Wierzymy jednak, że można wykorzystać całą ciążę, aby przygotować się na poród i do roli matki. Wszystko co robimy na codzień, jaki prowadzimy styl życia, jakiego lekarza prowadzącego wybierzemy, jakimi ludźmi się otaczamy, jakie mamy przekonania o ciąży – finalnie wpłynie na to jak rodzimy i jak będziemy się czuć w roli matki. Szkoła ciąży i rodzenia towarzyszy ci przez całą ciąże, aby dawać ci wiedzę i wsparcie do podejmowania świadomych decyzji na każdym jej etapie, udzielać niezbędnych informacji od początku ciąży aż zakończenia połogu.

     DLACZEGO MOGĘ KUPIĆ TLYKO 1 CZĘŚĆ SZKOŁY rodzenia? KIEDY UKAŻĄ SIĘ KOLEJNE?

     Błękitna Szkoła Ciąży i Rodzenia to wielki projekt! Chcąc dać Ci rzeczywiście komplektową wiedzę z różnych dziedzin – postanowiliśmy podzielić jej tworzenia na 3 części. Oto dokładny plan szkoły wraz z terminami publikacji:

     MARZEC 2021 Premiera I części szkoły rodzenia, która obejmuje wiedzę z zakresu:

     1 ETAP – ciążą

     2 ETAP – miesiąc porodowy

     MAJ 2021 premiera II części szkoły rodzenia, która obejmuje wiedzę z zakresu:

     3 ETAP – poród

     LIPIEC 2021 premiera III części szkoły rodzenia, która obejmuje wiedzę z zakresu:

     4 ETAP – połóg

     5 ETAP – opieka nad noworodkiem

     6 ETAP – karmienie piersią

     W JAKIEJ FORMULE SĄ SPOTKANIA Z POŁOŻNĄ?

     Dla każdej osoby, która wykupi wersję Premium, jest możliwość uczestniczenia w comiesięcznych spotkaniach online z położną, które odbywają się za pośrednictwem platformy Zoom. Podczas spotkania położna odpowiada na wasze indywidualne pytania ale jeżeli nie możesz być na żywo, jest możliwość przesłania ich wcześniej. Każde spotkanie jest nagrywane i udostępnione później wszystkim uczestnikom w ramach wersji Premium szkoły.

     Jeżeli jesteś z Bochni, Wieliczki, Krakowa lub okolic jest też możliwość indywidualnej opieki naszej położnej, po złożeniu deklaracji o wyborze położnej. Aby dowiedzieć się więcej pisz na kontakt@blekitnyporod.pl

     CZYM TA SZKOŁA RÓŻNI SIĘ OD KURSU BŁĘKITNY PORÓD?

     30-dniowy kurs Błękitny Poród oraz Błękitny VBAC to kompleksowe przygotowanie do hipnoporodu. Program ten stanowi zbiór ćwiczeń, wiedzy i technik dzięki którym przyszła mama samodzielnie wejdzie w stan głębokiego relaksu, gdy poród się zacznie. Dzięki tej metodzie poród jest mniej bolesny, trwa krócej i ma dużo większe szanse odbyć się bez komplikacji niż to zazwyczaj się odbywa. Błękitna szkoła ciąży i rodzenia za to daje multidyscyplinarną wiedzę o przebiegu ciąży, twoich opcjach i możliwych wyborach od pierwszych tygodni ciąży. A ponieważ zdobywanie aktualnej wiedzy jest nieodłącznym elementem przygotowania do hipnoporodu to szkoła jest idealnym uzupełniem błękitnych kursów. Jeżeli jednak nie chcesz rodzić w autohipnozie, sama szkoła również spełni swoją rolę świadomego przygotowania na poród.

     ILE CZASU POTRZEBUJĘ NA REALIZACJĘ KURSU, JAK JAKIM ETAPIE CIĄŻY NAJLEPIEJ GO ZACZĄĆ?

     Czym wcześniej ją rozpoczniesz tym lepiej ponieważ dowiesz się tu o wszystkich swoich opcjach prowadzenia ciąży. Jak wybrać lekarza prowadzącego ciąże, czy może lepiej położną, jak się ruszać i co jeść, aby dostarczyć wszystkich potrzebnych składników, jakimi ludźmi i specjalistami się otaczać. Twoje decyzje z okresu ciąży wpłyną na to jak będziesz rodzić więc podjęcie nauki na wczesnym jej etapie będzie działać na twoją korzyść. Realizując kurs przy założeniu jedna lekcja na dzień będziesz potrzebować około 30 dni. NIc nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zrealizować ją szybciej (gdy masz mało czasu do porodu) lub zrealizować na początku ciąży i wracać do jej treści co jakiś czas. Materiały w niej zawarte przypominają szwedzki stół – bierzesz to co chcesz, kiedy chcesz i realizujesz program.

     CZY MOGĘ ZAPŁACIĆ W RATACH?

     Tak – można płacić w min. 3 ratach. Płatność ratalna jest realizowana przez system tPay. Aby dokonać płatności ratalnej, należy:

     1. Dodać kurs do koszyka.
     2. Podać swoje dane i adres do wysyłki.
     3. Kliknąć “Przejdź do kasy”.
     4. Wybrać tPay => tPay Raty na stronie płatności.
     5. Kliknąć “Kupuję i płacę”.

     Tak wygląda ikonka “tPay Raty” na stronie płatności (znajduje się na dole):

     Ostateczne warunki kredytowania zależą od oceny wiarygodności kredytowej Klienta przez Alior Bank S.A. w Warszawie, daty wypłaty pożyczki, długości okresu kredytowania oraz daty płatności pierwszej raty. Więcej informacji na tej stronie.

     Patroni BłĘkitnej szkoły:

     ©️Błękitny Poród Beata Meinguer 2020 | Projekt: Evelina Leśniewska | Polityka Prywatności Regulamin