INDYWIDUALNE PRZYGOTOWANIE PAR NA BŁĘKITNY PORÓD

Ilość miejsc ograniczona! 

Wolne miejsca na:

styczeń 2023 – 0 miejsca

luty 2023 – 0 miejsca

marzec 2023 – 2 miejsca

kwiecień 2023 – 2 miejsca

maj 2023 – 2 miejsca

 

Autorski program Błękitny Poród w formie indywidualnego przygotowania – offline lub online.

W każdej swojej ciąży mogłam przekonać się na własnej skórze, jak ważne jest wspólne świadome przygotowanie z osobą, która ma mi towarzyszyć w porodzie. 

„Poród jak nic innego może wzbogacić związek dwojga ludzi, wynieść ich intymność i zaufanie na zupełnie nowy poziom, być okazją do spotkania się w całkowicie nowej, ekstremalnej sytuacji.”

Pomogę wam przygotować się na poród rodzinny, aby było to wzbogacające, pozytywne doświadczenie.

 

 

dla kogo jest przygotowanie indywidualne

Dla kobiety w ciąży i jej osoby towarzyszącej, którzy:

 • Chcą wspólnie przygotować się na Błękitny Poród
 • Preferują spotkania indywidualne w intymnej, domowej atmosferze
 • Po poprzednim porodzie chcą tym razem lepiej się przygotować
 • Potrzebują indywidualne, dostosowane do swojej sytuacji podejście

W spotkaniach uczestniczy kobieta w ciąży wraz z osobą, która ma towarzyszyć jej w porodzie – np. partner, partnerka, mąż, siostra, mama, przyjaciółka.

błękitny poród rodzinny

co otrzymujecie

w trakcie SPOTKAŃ oraz w formie elektornicznej

v

CYKL 4 SPOTKAŃ

Offline w Krakowie lub okolicach. Jeżeli mieszkacie w innym miejscu na ziemi spotkamy się online.

i

materiały

Skrypty z najważniejszymi informacjami i ćwiczeniami, drukowaną kartę afirmacyjną, naklejki motywacyjne.

2 filmy porodowe

“Bo poród to ruch” oraz “These are my hourse” (z polskimi napisami), abyście dokładnie mogli zobaczyć, czego się spodziewać i jak może przebiegać Twój poród.

PRAKTYCZNE INFORMACJE

Jak wybrać szpital, położną, lekarza, list do położnej, praktyczne sposoby co robić, gdy poród zwalnia, jak zwiększyć i wiele innych znajdziesz w formie online na stronie dedykowanej warsztatom.

7 relaksacji

Dzięki nim osiągniesz i utrzymasz stan głębokiego relaksu, odprężenia i nawiążesz kontakt ze swoim ciałem,  intuicją, wspomożesz naturalne karmienie oraz przygotujesz się na wyjątkowe sytuacje. 

BONUSY

– Woreczek relaksacyjny z gorczycą o wartości 37 zł

– Skrypt relaksacji dla osoby towarzyszącej!

– 20% zniżki na zakupy w Błękitnym Sklepie

kim jestem?

Twoją hipno-doulą

Cześć, jestem Beata! Od 2014 roku wspieram kobiety i ich bliskich w okresie okołoporodowym, uczę hipnoporodu, pomagam poruszać się po meandrach polskiego systemu opieki okołoporodowej. Od 2018 roku prowadzę mój autorski kurs “Błękitny Poród“, w którym do tej pory wzięło udział ponad 1400 kobiet. Moje książki to „Błękitny Poród. Masz ten wpływ” oraz „Błękitny Poród Rodzinny”.

Regularnie współpracuję z najlepszymi ekspertami w zakresie ciąży, karmienia i macierzyństwa. Kiedy sama czegoś nie wiem lub wybiega poza moją dziedzinę wiem gdzie was pokierować – daję wam dostęp do błękitnej sieci profesjonalnego wsparcia!

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci urodzonych w stanie głębokiego relaksu – autohipnozy. Dzięki tym doświadczeniom jestem tu dziś z tobą!

Beata Jedlińska

opinie

i rekomendacje

Narodziny pierwszego dziecka to niesamowite przeżycie, nagle wszyscy udzielają „dobrych rad” w większości nie mających odzwierciedlenia w rzeczywistości. Dzięki Beacie dowiedziałem się, czego tak naprawdę mogę się spodziewać, jak zadbać podczas porodu o ukochaną i dziecko, jak przebiega poród i co dalej. Dzięki tej wiedzy poród i początki ojcostwa były dla mnie praktycznie bezstresowe. Z głębi serca polecam Doule Beate wszystkim przyszłym rodzicom.

 

marcin | partner Gosi, pierwszy wspólny poród

Tematyką dotycząca kobiet w okresie okołoprodowym zajmuję się od 26 lat i myślałam, że o porodzie powiedziano już wszystko… Jako praktycy zajmujemy się głównie ciałem rodzącej kobiety niedoceniajac znaczenia jej psychiki. I nagle trafiłam na Beatę oraz stworzony przez nią Błękitny Poród, który w piękny, czytelny sposób pokazuje kobiecie i osobom ją wspierajacym, że poród jest w głowie. Hipnoporód, afirmacje, kotwice, technika głębokiej relaksacji, akupresura to narzędzia, które Beata stworzyła i zamknęła w autorskim programie umożliwiając kobiecie rozegranie porodu świadomie, po swojemu z ogromnym poczuciem wiary we własne siły i sprawczości. Beato, dziękuję za to, że jesteś i dzielisz się swoją wiedzą z pacjentkami i wszystkimi, którym dobro kobiety jest bliskie.

kamila marcinkowska | położna

cykl 4 spotkań

offline lub online

Każde spotkanie trwa ok. 2 godziny. Uwzględniając wasze indywidualne potrzeby i sytuację ustalamy wasze priorytety na poród.  W trakcie spotkań zrozumiecie i/lub przećwiczycie m.in.:

 • jak działa organizm i umysł podczas porodu
 • jak wykorzystać głęboką relaksację, oddech, pozycje, masaż i akupresurę podczas porodu
 • znaczenie środowiska porodowego oraz jak stworzyć idealne środowisko porodowe, niezależnie od tego, gdzie będziecie rodzić
 • czego możecie się spodziewać, co może was zaskoczyć, czego warto unikać
 • jak pytać, rozmawiać, na cow zwrócić uwagę w kontacie z personelem medycznym, aby podjąć świadome, najlepsze dla siebie decyzje
 • omocne i praktyczne wskazówki dla partnerów porodowych
 • jak napisać plan porodu

Plus wiele więcej!

materiały

cyfrowe

Otrzymujecie dostęp do dedykowanej platformy z materiałami cyfrowymi, na której znajdziecie między innymi:

 • 7 mp3 z relaksacją na ciąże i poród (Relaksacja Błękitny Poród, Bańka bezpieczeństwa, Relaksacja progresywna, Skanowanie ciała, Samoznieczulenie, 
 • Filmy “Bo poród to ruch” oraz “These are my hourse” (z polskimi napisami)
 • sekwencje jogi w ciąży
 • karty afirmacyjne do druku

inwestycja

Cena 1 500,00 zł/4 spotkania + materiały cyfrowe

Dojazd do 10 km w cenie spotkań. Powyżej 10 km płatne dodatkowo.

Potrzebujecie tylko jednego lub dwóch spotkań? Napiszcie do mnie – wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Dodatkowo – opcja nielimitowanego kontaktu telefonicznego/mailowego w terminie porodu (od 38 tyg.) gdy chcecie mieć zabezpieczenie w postaci „telefonu do przyjaciela”. Opcja dodatkowo płatna.

Wolne miejsca na:

styczeń 2023 – 0 miejsca

luty 2023 – 0 miejsca

marzec 2023 – 2 miejsca

kwiecień 2023 – 2 miejsca

maj 2023 – 2 miejsca

 

Umówcie się ze mną na 15 minutową bezpłatną rozmowę, aby sprawdzić jak mogę Wam pomóc i czy chcemy razem pracować:

3 + 11 =

opinie

ekspertów z zakresu opieki okołoporodowej

Beata Meinguer… dla mnie to Beata Błękitna, kobieta, matka, która stworzyła w przestrzeni wirtualnej bezpieczne miejsce dla kobiet w okresie okołoporodowym oraz program głębokiej relaksacji Błękity Poród. Kobieta wierząca w siłę kobiet, jako Rodzących, jako Matek, jednocześnie dająca im narzędzia do pracy nad sobą i kontaktu z naturą. Pokazała, jak wiele, dla innych kobiet, w nowym, czasem trudnym dla nich momencie, można zrobić. Jak można wpierać kobiety w świecie położniczym nie będą medykiem. Pokazała lukę w opiece okołoporodowej skupionej tylko na aspekcie medycznym w przygotowaniu do narodzin i macierzyństwa. Matka innych matek. Serdecznie rekomenduje wśród swoich podopiecznych program Błękitny Poród i grupę wsparcia na Facebooku zarówno jako kobieta rodzącą, matka i przede wszystkim jako położna.

Izabela Dembińska| Położna, Autorka książki „Rodzić można łatwiej”

Beata jest niesamowicie ciepłą, doświadczoną i wspierającą osobą. W swojej pracy stosuje kompleksowe podejście, łącząc wiedze o ciele, emocjach i umyśle. Rozmowa i współpraca z nią pozwala uporać się z ukrytymi lękami i blokadami, już na etapie starania się o dziecko. Z całego serca polecam spotkania z Beatą.

Diana Nowek | Training & Research, Instytut Komunikacji Niewerbalnej

Z kobietami, które rodziły z zastosowaniem hipnoporodu spotkałam się w 2011 roku na małej wyspie w Kanale La Manche. Mój sceptycyzm objawił się uśmiechem na twarzy jak tylko usłyszałam, że ktoś właśnie ma „hiponobirth”. Gdy jednak zapoznałam się z programem i zaczęłam przyjmować noworodki z „hipnoporodu”, zrozumiałam, że to działa. Kobiety rodziły przepełnione spokojem, nie krzyczały, ale powtarzały wzmacniające zdania, lub rodziły w cichym pokoju. Czasem słuchały muzyki i śpiewały. Każdy poród, jaki widziałam z zastosowaniem hipnozy, był inny – był wyjątkowy. 

Anna Kotlińska | Położna, Stowarzyszenie Rzecznicy Nauki

Od lat pasjonują mnie porody, od lat pracuję z kobietami w ciąży, jako trenerka fitness i doula. Im bardziej zgłębiam tematykę porodu, przekonuję się, że kwestia duchowa, mentalna, emocjonalna odgrywa pierwsze skrzypce w przygotowaniu do porodu. Dlatego zainteresowała mnie technika hipnoporodu, i tak odkryłam koncept Beaty Meinguer-Jedlińskiej „Błękitny Poród”. To niesamowity projekt skierowany do kobiet w ciąży ale nie tylko dla kobiet mających rodzić siłami natury –  dla wszystkich kobiet. Koncepcja Błękitnego Porodu jest bardzo kompleksowa i holistyczna, to przełom na naszym polskim rynku, gdzie kobiety “są przygotowywane” do porodu pod standardy szpitalne. Kobiety potrzebują spokoju i relaksu, a zarazem ogromnej siły i wiary w swoje ogromne możliwości. To wszystko daje im projekt “Błękitny Poród”, a ciężarne kobiety w Polsce tego potrzebują!

Agata Golenda | Założycielka klubu Mamoiselle, instuktorka fitness dla kobiet w ciąży, doula

FAQ

Najczęśćiej zadawane pytania

Chcemy rodzić w domu - czy możesz nas przygotować?

Oczywiście! Przygotowanie na Błękitny Poród sprawdzi się w każdym porodzie.

Nie zdecydowaliśmy się na szkołę rodzenia, czy spotkania z tobą wystarczą?

Oprócz technik hipnoporodu, omówimy takie rzeczy jak sygnały porodu, jego przebieg, wybór miejsca na poród, interwencje medyczne, połóg, laktacje i wiele innych. Zajmiemy się wszystkimi zagadnieniami, które was interesują. Zawsze również polecam źródła wiedzy, które mogą pogłębić dany temat.

W poprzedniej ciąży byłam na twoim kursie, teraz chcemy się skupić na tym jak mój partner może mi pomóc

Jeżeli już znasz techniki hipnoporodu, potrzebujesz jedynie odświeżenia informacji z nacieskiem na współprace z osobą towarzyszącą, możemy ustalić właśnie takie priorytety na nasze spotkania.

Nie jesteśmy pewni czy praca z tobą to to czego szukamy

Właśnie po to daję opcję krótkiej rozmowy 🙂 Opowiecie mi po krótce jakie są wasze oczkiwania, ja opowiem jak pracuję, damy sobie czas na przemyślenie i decyzję czy chcemy razem pracować. Priorytetem dla mnie jest obustronne poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia.

Mój partner nie mówi po polsku, czy możemy mówić po angielsku?

Oczywiście, prowadzę również przygotowanie po angielsku. Ofertę znajdziecie TUTAJ.

Zależy nam na kontakcie z zaufaną osobą, gdy poród się zacznie, czy możemy do ciebie zadzwonić?

Oczywiście, możemy umówić się na nielimitowany kontakt z terminie porodu. Usługa dodaktowo płatna.

©️Błękitny Poród | Beata Jedlińska 2022 | Polityka Prywatności