bezpłatny

MINI-KURS ONLINE
BŁĘKITNY PORÓD

5-7 maja

Zapisy na bezpłatny mini-kurs zakończyły się.

Zapisz się na bezpłatny mini-kurs wideo Błękitny Poród

 

  • 7Icon List Item

korzyści

co da ci udział w tym kursie?

poznasz techniki relaksacyjne i hipnoporodu

zobaczysz jak wygląda przygotowanie do Błękitnego Porodu

poznasz techniki pracy z ciałem oraz techniki oddechowe

otrzymasz wsparcie wspaniałych kobiet!

czy hipnoporód jest dla ciebie?

Poród może być dla każdej kobiety pozytywnym i bezpiecznym wydarzeniem. Nieważne na jakim etapie ciąży jesteś, nigdy nie jest za późno, ani za wcześnie, aby przygotować się na poród.

Nie możemy być księżną Kate, ale możemy rodzić po królewsku. Już od kilku dobrych lat techniki relaksacyjne czy tzw. hipnoporód jest popularną i szeroko stosowaną metodą przygotowania do porodu w UK oraz innych krajach Europy Zachodniej. Te same techniki i świadome przygotowanie możemy zastosować w opiece okołoporodowej w Polsce.

$

Chcesz odzyskać spokój i być zrelaksowana?

Dzięki poznaniu technik głębokiej relaksacji  dowiesz się, jak osiągać i utrzymywać stan głebokiej relaksacji
$

oczuwasz Strach lęk i napięcie?

Poznasz metody panowania nad swoim lękami i obawami, byś rodziła spokojnie i miała poczucie kontroli nad tym co się dzieje
$

BOISZ SIĘ BÓLU I NIE WIESZ, CZY TWOJE CIAŁO DA RADĘ?

Nauczysz się, jak w kilka sekund rozluźnić ciało i odzyskać nad nim kontrolę
$

Praktykujesz midfullness

Chodzisz na jogę, medytujesz lub modlisz się, ale nie wiesz jak to wykorzystać w porodzie? Omówimy to!

Nie można powstrzymać fal, ale można nauczyć się surfować.

Poród jest właśnie jak surfowanie i morze. Czasem spotykają nas delikatne fale, a czasem uderzy w nas huragan Wilma.

opinie

co mówią uczestniczki poprzednich edycji

Dzięki Beata za darmowy kurs i wszystko! Cały poród przebiegł nie tak jak chciałam, ale spokój i relaks miałam w sobie totalny. Te lekcje dały mi siłę na maksa. Mimo tego, że skończyło się nagłym CC, to ze skurczami radziłam sobie super.  Trochę czułam rozczarowanie na stole operacyjnym, ale teraz już jestem totalnie zakochana w dziecku i wiem, że zrobiłam wszystko, żeby urodzić naturalnie. Absolutnie nie czuje się przegrana!

 

Magdalena

Chciałam Ci bardzo podziękować za możliwość uczestniczenia w darmowym kursie. Szykuję się właśnie do drugiego porodu i twoje wskazówki są dla mnie bardzo cenne. Na czwartek mam termin, przez całą ciążę byłam przekonana, że urodzę wcześniej i właściwie cały weekend „schizowałam się” dlaczego nie już i czy wszystko w porządku. Bardzo mnie dzisiaj uspokoiłaś, zdaniem, że dziecko przyjdzie jak będzie gotowe. Z dużą wdzięcznością…

 

Ania

Beato, gdy trafiłam na Ciebie na targach w Warszawie, na początek pomyślałam, hipnoza? Hmm… czy to coś bliżej medytacji, czy jednak hipnoza kojarząca się z głupim programem w tv. Jednak poszłam na warsztaty i … zaczarowałam się. Niestety za mało czasu było na pełen kurs, ale skorzystałam z darmowego. Generalnie już wcześniej przygotowywałam się świadomie, ale to ostatnie miesiące były najbardziej intensywnePoród był taki jak chciałam. Czułam się w najlepszych rękach, zaufałam i dzięki temu mogłam w porodzie „odpłynąć” wraz z błękitnymi falami. Nic się nie liczyło, tylko ja i moje dziecko. Mieliśmy piękny poród, bez farmakologii, bez nacięcia i pęknięcia krocza.

Dzięki Tobie Beato, potrafiłam wejść w wyższy stan i skupić się na sobie, swoim wnętrzu, spokoju. Poród to siła, moc, energia i ogromna radość. Bardzo Ci dziękuję za to, że mogłam na Ciebie trafić i świadomie przygotować się do tego dnia.

 

Natalia

KTO ZA TYM STOI?

Jestem coachem okołoporodowym, hipno-doulą, inicjatorką ideii Błękitnego Porodu. Od ponad 7 lat wspieram kobiety i ich bliskich w okresie okołoporodowym, a od 3 lat prowadzę mój autorski kurs „Błękitny Poród„, w którym do tej pory wzięło udział prawie 1400 kobiet.

Piszę również bloga i nagrywam podcasty z ekspertami, by ułatwić kobietom przygotowanie się do porodu i macierzyństwa. Jestem dumna z grupy wsparcia, którą założyłam na FB i w której mamy obecnie 14+ tyś. wspaniałych i dzielnych kobiet.

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci urodzonych w stanie głębokiego relaksu – autohipnozy. Kocham podróże, zarówno te prawdziwe jak i metaforyczne. Od zawsze fascynowało mnie działanie umysłu.

 

Beata Meinguer

 

jak to działa

PRZEBIEG KURSU

Wystarczy, że zapiszesz się na listę, a otrzymasz:

$

3 LEKCJE na żywo

5, 6 i 7 maja o godz. 12:00 poprowadzę lekcje na grupie na Facebooku Błękitny Poród oraz na moim Instagramie. Jeżeli nie możesz dołączyć na żywo, będziesz mogła obejrzeć nagrania. 

$

MATERIAŁY

Materiały, które przybliżą ci tematykę hipnoporodu i które będziesz mogła pobrać na specjalnej stronie. Dostęp do niej otrzymasz mailem 4.05 wieczorem.

$

MAILE

Codziennie rano przed spotkaniem na żywo otrzymasz maila z przypomnieniem o kolejnej lekcji i zadaniach do wykonania.

$

DOSTĘP

Kurs ze wszystkimi materiałami przygotowany jest na specjalnie dedykowanej stronie. Dostęp do niej otrzymają tylko osoby zapisane na mini-kurs. Materiały będą dostępne do 12.05 do północy.

bezpłatny kurs online

BŁĘKITNY PORÓD

Dołącz już teraz, zobacz na czym polega idea Błękitnego Porodu i poznaj techniki relaksacyjne, które będziesz mogła wykorzystać podczas swojego porodu
©️Błękitny Poród | Beata Meinguer 2020 | Polityka Prywatności