bezpłatny

mini kurs

BŁĘKITNY PORÓD

13-17.02.2023

ZAPISZ SIĘ

Poczuj spokój i pewność siebie.

Doświadcz na sobie działania technik hipnoporodu.

Poznaj aktualną wiedzę o porodzie.

Zdecyduj, czy przygotowanie do narodzin Twojego dziecka z programem Błękitny Poród to coś dla Ciebie.

  • 7Icon List Item

korzyści

co da ci udział w bezpłatnym mini kursie?

poznasz techniki relaksacyjne i hipnoporodu

zobaczysz jak wygląda przygotowanie do Błękitnego Porodu

poznasz techniki pracy z ciałem oraz techniki oddechowe

otrzymasz wsparcie wspaniałych kobiet!

czy BŁĘKITNY PORÓD jest dla CIEBIE?

Kiedy byłam w pierwszej ciąży to właśnie nagrania relaksacyjne oraz proste, ale aktualne informacje o porodzie sprawiły, że przestałam bać się porodu. Serio! A potem już wszystko popłynęło 😀

Byłam 3 razy w ciąży, 3 razy rodziłam i NIE WYOBRAŻAM SOBIE tego czasu bez regularnych relaksacji i otaczania się sprawdzonymi informacjami!

Po prostu spróbuj! Sama zobaczysz, jak to działa.

Poród może być dla każdej kobiety pozytywnym i bezpiecznym wydarzeniem. Nieważne na jakim etapie ciąży jesteś, nigdy nie jest za późno, ani za wcześnie, aby przygotować się na poród. 

Nie możemy być księżną Kate, ale możemy rodzić po królewsku. Już od kilku dobrych lat techniki relaksacyjne czy tzw. hipnoporód jest popularną i szeroko stosowaną metodą przygotowania do porodu w UK oraz innych krajach Europy Zachodniej. Te same techniki i świadome przygotowanie możemy zastosować w opiece okołoporodowej w Polsce. 

$

Chcesz odzyskać spokój, czuć się pewnie, lepiej spać?

Towarzyszyłam już setkom kobiet, które przeszły od lęku do spokoju i zaufania sobie. Dzięki poznaniu technik głębokiej relaksacji  dowiesz się, jak osiągać i utrzymywać stan głęboki relaks ciała i umysłu – bez względu na okoliczności.

$

wiesz, że poród to coś naturalnego i szukasz sposobu na świadome przygotowanie?

To co Ci pokażę jeszcze bardziej utwierdzą Cię w przekonaniu, że Twoje ciało jest mądre! 

$

Nie wiesz czego się spodziewać?

Pokażę Ci na czym polega proces porodowy z jego blaskami i cieniami. Dowiesz się jak mądrze wybrać miejsce na poród, osoby towarzyszące i jak rozmawiać z personelem.

$

oczuwasz Strach, lęk lUB napięcie?

Poznasz metody panowania nad swoim lękami i obawami, byś rodziła spokojnie i miała poczucie kontroli nad tym co się dzieje.

$

BOISZ SIĘ BÓLU, nieznanego, NIE WIESZ, CZY TWOJE CIAŁO DA RADĘ?

Zobaczysz jak słuchać swojego ciała i instynktu. Nauczysz się, jak w kilka sekund rozluźnić ciało i odzyskać nad nim kontrolę.

$

Praktykujesz midfullness

Chodzisz na jogę, medytujesz lub modlisz się, ale nie wiesz jak to wykorzystać w porodzie? Omówimy to!

„Nie można powstrzymać fal, ale można nauczyć się surfować.” Jon Kabat-Zinn.

Poród jest właśnie jak surfowanie i morze. Czasem spotykają nas delikatne fale, a czasem uderzy w nas huragan Wilma.

Przygotowując się na Błękitny Poród stworzysz swoją deskę surfingową albo cały statek jak wolisz. Nauczysz się odczytywać busolę swoich emocji i sygnałów z ciała. Dostaniesz techniki, które pozwolą Ci surfować na każdych falach porodowych, a nawet staną się szalupą ratunkową, jak będzie taka potrzeba.

opinie

co mówią uczestniczki poprzednich edycji

Dzięki Beata za darmowy kurs i wszystko! Cały poród przebiegł nie tak jak chciałam, ale spokój i relaks miałam w sobie totalny. Te lekcje dały mi siłę na maksa. Mimo tego, że skończyło się nagłym CC, to ze skurczami radziłam sobie super.  Trochę czułam rozczarowanie na stole operacyjnym, ale teraz już jestem totalnie zakochana w dziecku i wiem, że zrobiłam wszystko, żeby urodzić naturalnie. Absolutnie nie czuje się przegrana!

Magdalena

Chciałam Ci bardzo podziękować za możliwość uczestniczenia w darmowym kursie. Szykuję się właśnie do drugiego porodu i twoje wskazówki są dla mnie bardzo cenne. Na czwartek mam termin, przez całą ciążę byłam przekonana, że urodzę wcześniej i właściwie cały weekend „schizowałam się” dlaczego nie już i czy wszystko w porządku. Bardzo mnie dzisiaj uspokoiłaś, zdaniem, że dziecko przyjdzie jak będzie gotowe. Z dużą wdzięcznością…

Ania

Beato, gdy trafiłam na Ciebie na targach w Warszawie, na początek pomyślałam, hipnoza? Hmm… czy to coś bliżej medytacji, czy jednak hipnoza kojarząca się z głupim programem w tv. Jednak poszłam na warsztaty i … zaczarowałam się. Niestety za mało czasu było na pełen kurs, ale skorzystałam z darmowego. Generalnie już wcześniej przygotowywałam się świadomie, ale to ostatnie miesiące były najbardziej intensywnePoród był taki jak chciałam. Czułam się w najlepszych rękach, zaufałam i dzięki temu mogłam w porodzie „odpłynąć” wraz z błękitnymi falami. Nic się nie liczyło, tylko ja i moje dziecko. Mieliśmy piękny poród, bez farmakologii, bez nacięcia i pęknięcia krocza.

Dzięki Tobie Beato, potrafiłam wejść w wyższy stan i skupić się na sobie, swoim wnętrzu, spokoju. Poród to siła, moc, energia i ogromna radość. Bardzo Ci dziękuję za to, że mogłam na Ciebie trafić i świadomie przygotować się do tego dnia. 

Natalia

Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tym mini kursie bardzo rozjaśniło mi to w głowie. Będę wracać do tego co powiedziałaś, do notatek ćwiczeń. Nie tylko w ramach przygotowań do porodu. To czysta przyjemność słuchać Twojego kojącego głosu. Dziękuję.

Justyna

Jestem wdzięczna za ten mini kurs (a jednak ogrom wiedzy), który otworzył mi oczy na poród i to jak może wyglądać. Teraz już wiem co robiłam nie tak podczas pierwszego porodu i mam nadzieję że tym razem uda mi się urodzić naturalnie. Niestety nie mam już czasu na pełny kurs czego żałuję. Lecz zakupie album z medytacjami bo czuję, że mi może pomóc. Dziękuję za wiedzę, poświęcony czas i chęć pomocy. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów 🙂

Justyna

bezpłatny mini kurs online

BŁĘKITNY PORÓD

13-17.02.2023

ZAPISZ SIĘ I OTRZYMAJ DOSTĘP
DO LEKCJI WIDEO

Dołącz już teraz, zobacz na czym polega idea Błękitnego Porodu i poznaj techniki relaksacyjne, które będziesz mogła wykorzystać podczas swojego porodu

KTO ZA TYM STOI?

Jestem hipno-doulą, inicjatorką idei Błękitnego Porodu i autorką książek „Błękitny Poród. Masz ten wpływ” oraz „Błękitny Poród Rodzinny”. Jestem mamą trójki wspaniałych dzieci urodzonych w stanie głębokiego relaksu – autohipnozy. Dzięki tym porodom jestem tu dziś z Tobą!   

Od ponad 2014 wspieram kobiety i ich bliskich w okresie okołoporodowym. Obecnie odbywa się to głównie poprzez warsztaty stacjonarne, Błękitne kursy online i Błękitną Szkołę Ciąży i Rodzenia.

Współpracuję tylko z najlepszymi profesjonalistami opieki okołoporodowej, którzy doceniają kobiecą siłę, dla których poród to pasja, a medycyna opiera się na dowodach naukowych.

Pomogę Ci przygotować się do porodu dbając o Twój komfort psychiczny, zapewniając poczucie intymności i bezpieczeństwa. Pragnę abyś surfowała na porodowych falach jak prawdziwy profesjonalista. Marzę o świecie, w którym każda kobieta będzie wspominać swój poród jako dobre, umacniające wydarzenie! A Błękitny Poród stanie się standardem rodzenia w Polsce.

 

Beata Jedlińśka

 

jak to działa

PRZEBIEG mini kursu

Wystarczy, że zapiszesz się na listę, a otrzymasz:

$

DOSTĘP

Na krótko przed rozpoczęciem sesji otrzymasz dostęp do dedykowanej strony ze wszystkimi materiałami. 

$

MAILE

Otrzymasz również maila z przypomnieniem o kolejnej sesji i zadaniach do wykonania. 

$

5 sesji online

Spotkamy się codziennie na zoomie między 13 a 17 lutego o godzinie 10:00. Każda sesja to kolejny element przygotowania na Błękitny Poród. 

$

PREZENTY

To w końcu 5 urodziny Błękitnego Porodu! Podczas każdej sesji rozdam prezenty osobom obecnym na żywo.

$

MATERIAŁY

Harmonogram, ćwiczenia wyciągnięte wprost z pełnego kursu Błękitny Poród, mp3 z relaksacją – wszystko znajdziesz na dedykowanej stronie.

$

BONUSY

Nie zdradzę teraz co, ale będzie to przydatna niespodzianka 😉

zobacz jak wyglądały

lekcje w poprzednich edytacjach mini kursu

Mini kurs Błękitny Poród
Mini kurs Błękitny Poród

Wierzę, że każda kobieta zasługuje na dobry poród.

Mamy XXI wiek, wysyłamy ludzi w kosmos, większość aplikacji jest stworzona na bazie sztucznej inteligencji, a coś tak naturalnego jak poród ma być powodem do lęków??

Oj nie! Ja chcę żyć w świecie, w którym poród jest dla kobiety powodem do dumy. Chcę, aby moje dzieci (jeżeli kiedyś będą chcieli mieć swoje dzieci) czekały na poród podekscytowani, pełni zaufania we własne możliwości. Dlatego 9 lat temu wybrałam hipnoporód i dziś zapraszam Cię do mojego błękitnego świata.

 

bezpłatny mini kurs online

BŁĘKITNY PORÓD

13-17.02.2023

ZAPISZ SIĘ I OTRZYMAJ DOSTĘP
DO LEKCJI WIDEO

Dołącz już teraz, zobacz na czym polega idea Błękitnego Porodu i poznaj techniki relaksacyjne, które będziesz mogła wykorzystać podczas swojego porodu

©️Błękitny Poród | Beata Meinguer 2020 | Polityka Prywatności