bezpłatna

lekcja wideo

Zbuduj swój spokój i pewność, że dasz radę w każdych okolicznościach”

Poczuj spokój i pewność siebie.

Doświadcz na sobie działania technik hipnoporodu.

Poznaj aktualną wiedzę o porodzie.

  • 7Icon List Item

korzyści

co da ci ta bezpłatna lekcja?

poznasz techniki relaksacyjne i hipnoporodu

zobaczysz jak wygląda przygotowanie do Błękitnego Porodu

poznasz techniki pracy z ciałem oraz techniki oddechowe

poczujesz spokój i pewność siebie

Nie pamiętam jak to się stało, że trafiłam na mini kurs i tą grupę na 2 miesiące przed moim drugim porodem, ale to dało mi tyyyyyle sił i wiary w siebie! Bardziej błękitne być nie mogło! Cały poród był tak piękny i tak spokojny, że nie można sobie lepiej wymarzyć.
Chciałam podziękować całej grupie i Beacie 🙂 Teraz mówię wszystkim znajomym, że każda kobieta przed porodem powinna trafić tutaj.

Niesamowite jak dużo nam ułatwia wsłuchanie się we własne ciało! Myślę, że wykorzystam te techniki jeszcze nie raz i nie tylko przy porodzie.

Dziekuję dziewczyny jesteście wielkie ❤❤❤

Aleksandra

Członkini grupy Błękitny Poród

czy BŁĘKITNY PORÓD jest dla CIEBIE?

Kiedy byłam w pierwszej ciąży to właśnie nagrania relaksacyjne oraz proste, ale aktualne informacje o porodzie sprawiły, że przestałam bać się porodu. Serio! A potem już wszystko popłynęło 😀

Byłam 3 razy w ciąży, 3 razy rodziłam i NIE WYOBRAŻAM SOBIE tego czasu bez regularnych relaksacji i otaczania się sprawdzonymi informacjami!

Po prostu spróbuj! Sama zobaczysz, jak to działa.

Poród może być dla każdej kobiety pozytywnym i bezpiecznym wydarzeniem. Nieważne na jakim etapie ciąży jesteś, nigdy nie jest za późno, ani za wcześnie, aby przygotować się na poród.

Nie możemy być księżną Kate, ale możemy rodzić po królewsku. Już od kilkunastu dobrych lat techniki relaksacyjne czy tzw. hipnoporód jest popularną i szeroko stosowaną metodą przygotowania do porodu w UK oraz innych krajach Europy Zachodniej. Te same techniki i świadome przygotowanie możemy zastosować w opiece okołoporodowej w Polsce.

$

Chcesz odzyskać spokój, czuć się pewnie, lepiej spać?

Towarzyszyłam już setkom kobiet, które przeszły od lęku do spokoju i zaufania sobie. Dzięki poznaniu technik głębokiej relaksacji  dowiesz się, jak osiągać i utrzymywać stan głęboki relaks ciała i umysłu – bez względu na okoliczności.
$

wiesz, że poród to coś naturalnego i szukasz sposobu na świadome przygotowanie?

To co Ci pokażę jeszcze bardziej utwierdzą Cię w przekonaniu, że Twoje ciało jest mądre!
$

Nie wiesz czego się spodziewać?

Pokażę Ci na czym polega proces porodowy z jego blaskami i cieniami. Dowiesz się jak mądrze wybrać miejsce na poród, osoby towarzyszące i jak rozmawiać z personelem.
$

oczuwasz Strach, lęk lUB napięcie?

Poznasz metody panowania nad swoim lękami i obawami, byś rodziła spokojnie i miała poczucie kontroli nad tym co się dzieje.
$

BOISZ SIĘ BÓLU, nieznanego, NIE WIESZ, CZY TWOJE CIAŁO DA RADĘ?

Zobaczysz jak słuchać swojego ciała i instynktu. Nauczysz się, jak w kilka sekund rozluźnić ciało i odzyskać nad nim kontrolę.
$

Praktykujesz midfullness

Chodzisz na jogę, medytujesz lub modlisz się, ale nie wiesz jak to wykorzystać w porodzie? Omówimy to!

„Nie można powstrzymać fal, ale można nauczyć się surfować.” Jon Kabat-Zinn.

Poród jest właśnie jak surfowanie i morze. Czasem spotykają nas delikatne fale, a czasem uderzy w nas huragan Wilma.

Przygotowując się na Błękitny Poród stworzysz swoją deskę surfingową albo nawet cały statek. Nauczysz się odczytywać busolę swoich emocji i sygnałów z ciała. Dostaniesz techniki, które pozwolą Ci surfować na każdych falach porodowych, a nawet staną się szalupą ratunkową, jak będzie taka potrzeba.

opinie

co mówią kobiety, które korzystały z moich bezpłatnych materiałów

Dzięki Beata za darmowy kurs i wszystko! Cały poród przebiegł nie tak jak chciałam, ale spokój i relaks miałam w sobie totalny. Te lekcje dały mi siłę na maksa. Mimo tego, że skończyło się nagłym CC, to ze skurczami radziłam sobie super.  Trochę czułam rozczarowanie na stole operacyjnym, ale teraz już jestem totalnie zakochana w dziecku i wiem, że zrobiłam wszystko, żeby urodzić naturalnie. Absolutnie nie czuje się przegrana!

 

Magdalena

Chciałam Ci bardzo podziękować za możliwość uczestniczenia w darmowym kursie. Szykuję się właśnie do drugiego porodu i twoje wskazówki są dla mnie bardzo cenne. Na czwartek mam termin, przez całą ciążę byłam przekonana, że urodzę wcześniej i właściwie cały weekend „schizowałam się” dlaczego nie już i czy wszystko w porządku. Bardzo mnie dzisiaj uspokoiłaś, zdaniem, że dziecko przyjdzie jak będzie gotowe. Z dużą wdzięcznością…

 

Ania

Beato, gdy trafiłam na Ciebie na targach w Warszawie, na początek pomyślałam, hipnoza? Hmm… czy to coś bliżej medytacji, czy jednak hipnoza kojarząca się z głupim programem w tv. Jednak poszłam na warsztaty i … zaczarowałam się. Niestety za mało czasu było na pełen kurs, ale skorzystałam z darmowego. Generalnie już wcześniej przygotowywałam się świadomie, ale to ostatnie miesiące były najbardziej intensywnePoród był taki jak chciałam. Czułam się w najlepszych rękach, zaufałam i dzięki temu mogłam w porodzie „odpłynąć” wraz z błękitnymi falami. Nic się nie liczyło, tylko ja i moje dziecko. Mieliśmy piękny poród, bez farmakologii, bez nacięcia i pęknięcia krocza.

Dzięki Tobie Beato, potrafiłam wejść w wyższy stan i skupić się na sobie, swoim wnętrzu, spokoju. Poród to siła, moc, energia i ogromna radość. Bardzo Ci dziękuję za to, że mogłam na Ciebie trafić i świadomie przygotować się do tego dnia.

 

Natalia
Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tym mini kursie bardzo rozjaśniło mi to w głowie. Będę wracać do tego co powiedziałaś, do notatek ćwiczeń. Nie tylko w ramach przygotowań do porodu. To czysta przyjemność słuchać Twojego kojącego głosu. Dziękuję.

 

Justyna
Jestem wdzięczna za ten mini kurs (a jednak ogrom wiedzy), który otworzył mi oczy na poród i to jak może wyglądać. Teraz już wiem co robiłam nie tak podczas pierwszego porodu i mam nadzieję że tym razem uda mi się urodzić naturalnie. Niestety nie mam już czasu na pełny kurs czego żałuję. Lecz zakupie album z medytacjami bo czuję, że mi może pomóc. Dziękuję za wiedzę, poświęcony czas i chęć pomocy. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów 🙂

 

Justyna

bezpłatna lekcja wideo

BŁĘKITNY PORÓD

Zbuduj swój spokój i pewność, że dasz radę w każdych okolicznościach”

Dołącz już teraz, zobacz na czym polega idea Błękitnego Porodu i poznaj techniki relaksacyjne, które będziesz mogła wykorzystać podczas swojego porodu
Beata Jedlińska hipnodoula Błękitny Poród

KTO ZA TYM STOI?

Jestem hipno-doulą, inicjatorką idei Błękitnego Porodu i autorką książek „Błękitny Poród. Masz ten wpływ” oraz „Błękitny Poród Rodzinny”. Jestem mamą trójki wspaniałych dzieci urodzonych w stanie głębokiego relaksu – autohipnozy. Dzięki tym porodom jestem tu dziś z Tobą!

Od ponad 2014 wspieram kobiety i ich bliskich w okresie okołoporodowym. Obecnie odbywa się to głównie poprzez warsztaty stacjonarne, Błękitne kursy online i Błękitną Szkołę Ciąży i Rodzenia.

Współpracuję tylko z najlepszymi profesjonalistami opieki okołoporodowej, którzy doceniają kobiecą siłę, dla których poród to pasja, a medycyna opiera się na dowodach naukowych.

Pomogę Ci przygotować się do porodu dbając o Twój komfort psychiczny, zapewniając poczucie intymności i bezpieczeństwa. Pragnę abyś surfowała na porodowych falach jak prawdziwa profesjonalistka. Marzę o świecie, w którym każda kobieta będzie wspominać swój poród jako dobre, umacniające wydarzenie! A Błękitny Poród stanie się standardem rodzenia w Polsce.

 

Beata Jedlińśka

 

Wierzę, że każda kobieta zasługuje na dobry poród.

Mamy XXI wiek, wysyłamy ludzi w kosmos, większość aplikacji jest stworzona na bazie sztucznej inteligencji, a coś tak naturalnego jak poród ma być powodem do lęków??

Oj nie! Ja chcę żyć w świecie, w którym poród jest dla kobiety powodem do dumy. Chcę, aby moje dzieci (jeżeli kiedyś będą chcieli mieć swoje dzieci) czekały na poród podekscytowani, pełni zaufania we własne możliwości. Dlatego do swojego pierwszego porodu w 2013 r. wybrałam hipnoporód i dziś zapraszam Cię do mojego błękitnego świata.

 

bezpłatna lekcja wideo

BŁĘKITNY PORÓD

ZAPISZ SIĘ I OTRZYMAJ DOSTĘP
DO LEKCJI WIDEO

Dołącz już teraz, zobacz na czym polega idea Błękitnego Porodu i poznaj techniki relaksacyjne, które będziesz mogła wykorzystać podczas swojego porodu
©️Błękitny Poród | Beata Jedlińska 2023 | Polityka Prywatności