bezpłatne

Sesje relaksacyjne

 

Pierwszy wtorek miesiąca

Kolejna sesja: 4.04 (wtorek), 19:00

  • 7Icon List Item

korzyści

co da ci udział w sesji?

dowiesz się jak zadbać o ciało i umysł w ciąży

wpłyniesz na rozwój dziecka

poczujesz w sobie spokój, siłę
i harmonię

rozpoczniesz psychoprofilaktykę bólu porodowego

czy sesje są DLA CIEBIE?

Jesteś w pierwszej ciąży i zastanawiasz się od czego zacząć?

Chcesz świadomie przeżyć ciąże?

Potrzebujesz się zatrzymać i skupić na sobie?

Chcesz praktykować rozluźnienie, zaufanie do ciała, spokój, świadomy oddech?

Męczy Cię szum informacyjny, nie wiesz które informacje o ciąży i porodzie są prawdziwe?

Dookoła mówią „dbaj o siebie” i zastanawiasz się co to tak naprawdę znaczy, gdy jesteś w ciąży?

 

$

wzmocnisz kontakt ze sobą, intuicję i wewnętrzną moc

$

DOWIESZ SIę, jak ODZYSKAĆ SPOKÓJ

$

zwiększysz swoje szanse na poród naturalny

$

zdobędziesz aktualną wiedzę o ciąży i porodzie

$

Pozbędziesz się, strachu i lęku przed nadchodzącym porodem

jak wyglądają sesje relaksacyjne

W comiesięcznych sesja relaksacyjnych:

$

weźmiesz udział w sesji relaksacyjnej, która pozytywnie wpłynie zarówno na twoje ciało, umysł jak i rozwój twojego dziecka

$

zdobędziesz aktualną wiedzę o ciąży i porodzie

$

zatrzymasz się, aby praktykować świadomy, głęboki oddech

WAŻNE INFORMACJE:

Sesje odbywają się w pierwszy wtorek miesiąca o 19:00 na Facebookowej grupie wsparcia Błękitny Poród. W wyjątkowych sytuacjach (np. święto) sesje będą przeniesione na inny dzień.

Zapisy na na sesje trwają w sposób ciągły, zapisując się na listę otrzymasz powiadomienie o każdej kolejnej sesji.

 W dzień sesji otrzymasz ofertę specjalną na błękitne przygotowanie porodowe. W każdym miesiącu będzie to inna oferta niespodzianka.

Nie można powstrzymać fal, ale można nauczyć się surfować.

                        Jon Kabat-Zinn

KTO TO PROWADZI?

Cześć, jestem Beata! Od 2014 roku wspieram kobiety i ich bliskich w okresie okołoporodowym, uczę hipnoporodu, pomagam poruszać się po meandrach polskiego systemu opieki okołoporodowej. Od 2018 roku prowadzę mój autorski kurs “Błękitny Poród“, w którym do tej pory wzięło udział ponad 1400 kobiet. Moje książki to „Błękitny Poród. Masz ten wpływ” oraz „Błękitny Poród Rodzinny”.

Regularnie współpracuję z najlepszymi ekspertami w zakresie ciąży, porodu, karmienia i macierzyństwa. Kiedy sama czegoś nie wiem lub wybiega poza moją dziedzinę wiem gdzie was pokierować – daję wam dostęp do błękitnej sieci profesjonalnego wsparcia!

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci urodzonych w stanie głębokiego relaksu – autohipnozy. Dzięki tym doświadczeniom jestem tu dziś z tobą!

 

Beata Jedlińska

opinie

co piszą kobiety, którym pomogłam

Za mną piękny, udany VBAC. Podczas ciąży otrzymywałam wsparcie od Beaty w przygotowaniu do mojego drugiego porodu za pomocą hipnozy. Uważam, że to przygotowywanie się odegrało wiodącą rolę w tym, że udało mi się pokonać swoje strachy i wątpliwości i urodzić naturalnie po cesarce. Najbardziej przekonujące jest to, że wszystko o czym Beata mówi – jest jej własnym przeżyciem i doświadczeniem, jest ona osobą bardzo otwartą na drugiego człowieka i na świat. Bardzo polecam współpracę z nią!

 

OLGA | poród po CC

Kurs Pani Beaty stanowi jeden z najlepszych dostępnych materiałów w sieci. Dużo mi pomógł w przepracowaniu traumy z poprzedniego porodu, zmobilizował mnie do uprawiania jogi w domu, do ćwiczenia oddechu, do pozytywnego myślenia co przydaje się zawsze, nie tylko na czas ciąży i porodu. Dowiedziałam się dużo nowych rzeczy, mimo iż był to mój drugi poród, m.in. co to jest gadzi mózg i o jego roli.

Spośród wszystkich innych dostępnych kursów ten najlepiej pozwolił mi przygotować się do porodu w domu narodzin, choć jego treści są bardzo uniwersalne. Bardzo fajnie wprowadza on również do macierzyństwa bliskości, tak bardzo pożądanego w dzisiejszych czasach, gdzie wciąż w modzie jest chłodne wychowanie dzieci.

Poza tym bardzo przyjemnie słucha się Pani Beaty, jej głos, mimika, aura działały na mnie uspokajająco w ostatnich miesiącach mojej ciąży, choć uważam że warto jej posłuchać już od samego początku ciąży.

Gorąco polecam szkołę rodzenia Błękitny Poród.

Ania | uczestniczka błękitnej szkoły ciąży i rodzenia

Zawsze wydawało mi się, że poród może być jednym z najpiękniejszych doświadczeń w życiu każdej kobiety. Wielu jednak zabrano siłę i pewność, że są w stanie w naturalny sposób przejść przez to doświadczenie. Poznanie hipnoporodu, pozwoliło mi przejść przez cały proces w pełnej świadomości, otwartości i akceptacji tego co się wydarza. Przygotowanie mentalne jest bardzo ważne w tym procesie, a Błękitny Poród Beaty to najlepsze miejsce, żeby w zrównoważony sposób przygotować się do tego wydarzenia. Życzę każdej kobiecie, by mogła posiąść tę praktyczną wiedzę.

 

Ania | UCZESTNICZKA 1.edycji KURSU BP

Dziękuję za odpowiedź i za niesamowity kurs który przygotował mnie i mimo wszystko uważam że poród był dobry i błękitny i wcale nie dziwię się że kobiety mają często złe porody skoro idą na żywioł bez przygotowań. Kurs błękitnego porodu uważam że powinien być podstawą dla kobiet. Chciałam podziękować Pani za ten kurs książki i jeśli będę znów w ciąży wrócę do Pani po więcej bo widziałam nowości. Pozdrawiam serdecznie i błękitnie

sylwia | UCZESTNICZKA 30-dniowego kursu błękitny poród

Narodziny pierwszego dziecka to niesamowite przeżycie, nagle wszyscy udzielają “dobrych rad” w większości nie mających odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Dzięki Beacie dowiedziałem się, czego tak naprawdę mogę się spodziewać, jak zadbać podczas porodu o ukochaną i dziecko, jak przebiega poród i co dalej. Dzięki tej wiedzy poród i początki ojcostwa były dla mnie praktycznie bezstresowe. Z głębi serca polecam doule Beatę wszystkim przyszłym rodzicom.

 

MARCIN | PARTNER KURSANTKI

bezpłatne

sesje relaksacyjne

pierwszy wtorek miesiąca, godzina 19:00

Nie może Cię zabraknąć!

©️Błękitny Poród | Beata Jedlińska 2023 | Polityka Prywatności